قول دو ماهه معاون استاندار اصفهان برای حل مشکلات پلی اکریل

قول دو ماهه معاون استاندار اصفهان برای حل مشکلات پلی اکریل

✓ مشکلات کارخانه پلی‌اکریل اصفهان با حضور مدیر خبرگزاری فارس اصفهان و حضور تلفنی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بررسی شد.

«صالحی» کارشناس اقتصادی:

🔹 در استان اصفهان کارخانه‌ای بزرگ و پرسودی وجود دارد که به طلای سفید معروف است؛ این کارخانه می‌تواند در کنار بسیاری از کارخانه‌های سودآور کشور، به تولید، ایجاد اشتغال و ارزآوری بپردازد و ۳۵ درصد از نیاز کشور را در حوزه الیاف و نخ در صنایع نساجی تأمین کند.

🔹 چرا بعد از ۴.۵ سال فعالیت هیأت اجرایی، کارنامه روشنی ندارد و در ۶ ماه اخیر که استانداری اصفهان هیأت‌مدیره موقت را در کارخانه مستقر کرده است هنوز سودآوری اکریلیک محقق نشده و هم‌چنان درگیر اختلافات دو همکاری است که در دو اتاق در مجاورت هم در استانداری اصفهان مشغول فعالیت هستند؛ چه دست‌هایی اجازه نمی‌دهد مالکیت کارخانه به افراد اهل واگذار شود و هیأت‌مدیره اهل، مستقر شود و حقوق مردم را به سرانجام برساند.

«طغیانی» نماینده مردم اصفهان در مجلس:

🔸 مسأله این است که اکنون سه مجموعه هیأت‌مدیره قبل، هیأت‌مدیره موقت و هیأت اجرایی، تصمیماتی در مورد شرکت می‌گیرند و دست‌اندرکارند؛ چنین شرکتی را باید یک مجموعه در مورد آن تصمیم بگیرد و کار را پیش ببرد؛ ولی بدهی‌هایی که در مراحل مختلف پیش آمده این امکان را از تصمیم‌گیران گرفته است.

🔸 من نیز مانند رسانه‌ها پیگیر این مسأله هستم؛ ولی دستگاه قضا و اجرا (استانداری اصفهان) باید در حوزه مدیریتی شرکت به تصمیم برسند؛ اقلیمی که چند متولی داشته باشد، کارش رو به اصلاح نیست. مدیریت شرکت باید به طور روشن در دست یک مجموعه باشد که به طور مشخص، مشکلات شرکت را تا مدت معینی برطرف کند و گرنه مجموعه را تحویل دهد.

«قاضی عسکر» معاون استاندار اصفهان:

🔹 در ماه‌های اخیر هم گروه کاری ویژه پلی اکریل با حضور نماینده قوه قضاییه، معاون دادستان اصفهان، دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی و دستگاه‌های مرتبط را تشکیل دادیم. هیأت‌مدیره قبلی توسط مقام قضایی، تحت نظارت قرار گرفته و خلع شدند و اعضای حقوقی هیأت‌مدیره توسط شورای تأمین و گروه کاری ویژه پلی اکریل انتخاب شدند؛ مسؤولیت اصلی این هیأت‌مدیره، این است که انتخابات را برگزار کنند و هیأت‌مدیره منتخب کار خود را شروع کنند.

🔹 بزرگ‌ترین مشکل این است که مجموعه‌ای که می‌خواهد AN وارد کشور کند برای تأمین ارز مشکل پیدا کرده و تا به حال تخصیص ارز داده نشده است اما…

در تلاشیم در یک ماه تا دو ماه آینده، مشکل را حل ‌کنیم.

fna.ir/f01np0

t.me//rezanejad_fahadan

t.me//isffarsna

 

مطلب پیشنهادی

چرخ تولید اکریلیک دوباره به جریان افتاد + فیلم

پیگیری مسائل پلی اکریل با حضور نماینده وزارت صمت خط اکریلیک ۲ پلی اکریل ایران …

۲ دیدگاه

  1. سالار یوسفی

    هزار وعده خوبان یکی وفا نکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code