توضیح جلسه استانداری در هفته اول مهر ۹۹

پیرو سؤال سهامداران به اطلاع می‌رساند در هفته حاضر، جلسه کمیسیون کارگری در محل استانداری اصفهان برگزار شده که یکی از موضوعات مطروحه، شرکت پلی اکریل بوده که مقرر شده برای هفته آتی، گزارشی پیرامون مشکلات تهیه مواد اولیه، تهیه و برای استانداری ارسال شود.

 • بنابراین جلسه‌ای با موضوع تعیین تکلیف هیأت مدیره برگزار نشده است.

البته انتظار ما از آقای قاضی‌عسکر به عنوان معاون اقتصادی استاندار و حتی شخص آقای استاندار، خیلی بالاتر از این حرف‌هاست زیرا مشاهده می‌کنید که صِرف برگزاری جلسات این چنینی اگر خروجی مؤثری نداشته باشد ثمره‌ای جز بازی با زمان، عائدی دیگری برای پلی اکریل ایران و سهامداران شپلی نخواهد داشت.

عذرخواهی می‌کنم به قول سلطان سخن، جناب سعدی 👇

به عمل کار برآید به سخن‌دانی نیست!

مجدداً معذرت می‌خواهم اگر صریح صحبت می‌کنم. 👇

اکنون ۲/۳۰۰ تن مواد اولیه با هزار زحمت در شرایط تحریم حداکثری، توسط یکی از سرمایه‌گذاران خریداری شده ولی متأسفم که باطلاع برسانم این بار در یکی از بنادر، معطل تخصیص ارز، توسط دولت است.

از نگاه بنده، جسارت بیشتری از مسئولین استانی، برای حل موضوعات، لازم است.

مسعود رضانژاد فهادان/ ۳ مهر ۹۹

نقد و نظر، پیرامون این مطلب در بخش نظرات 👇

مطلب پیشنهادی

پیرامون موهومات مطرح شده راجع به شپلی

سهامداران عزیز شرکت پلی اکریل ایران! اخیراً که چه عرض کنم مدتی است همه ما …

۱۵ دیدگاه

 1. سلام و درود بر جناب رضا نژاد

  واقعا برام سواله یعنی استانداری مشکلات پلی اکریل رو بعد ۲ سال نمی دونه؟ اینها سهامدار رو چی فرض کردن جناب رضا نژاد ؟ علت این همه وقت کشی چیه واقعا؟؟ چرا یه تصمیم قاطع و محکم از طرف مسئولین گرفته نمیشه؟؟؟

  • سلام برادر عزیزم.

   من به شخصه به این نظر قطعی رسیده‌ام که فقط گره این شرکت، توسط تیم ویژه آیت الله رئیسی باز خواهد شد. بنده در دیدار دو نفره با ایشان در سال گذشته، خیلی صریح به ایشان عرض کردم: این موضوع حتی با تیم قضایی استانی نیز حل نخواهد شد. حاصل تمام تلاش امروز مسئولین استانی، نتیجه‌اش شده دور شدن از راه حل بسیار ساده و منطقی…

   البته خبر خوش اینکه جناب آقای صالحی مدیر خبرگزاری فارس اصفهان به من فرمودند: یک نسخه از تمام بسته‌های خبری این خبرگزاری، برای قوه قضائیه و هسته مرکزی این قوه نیز ارسال می‌شود.

  • درود خدا بر شما … خواهشا تا سر منزل مقصود پیگیر امور باشید ..
   سهامداران واقعا خسته شدند… تورم روز افزون از یک طرف و دعواهای مدیریتی در نتیجه افت قیمتی سهم بر روی تابلو هم از طرف دیگر ، کمر سهامداران شپلی رو خم کرده …

  • بله حتماً؛ ممنون از اعتماد شما.

   ببینید رفقای عزیزم، برخی از پیگیری و اطلاع‌رسانی به موقع، پیرامون موضوعات، برآشفته شده‌اند برای همین، سعی کردند مبان من و شما، اختلاف بیندازند من و شما باید سعی کنیم به این هدفشان نرسند.

 2. با سلام و احترام. جناب دکتر رحیمی! حضرتعالی در برج۳ وعده های زیادی به ما سهامداران دادید. الان چند هفته است هیچ خبری از شما نیست و ظاهرا استعفا داده اید. برادر من شما قبل از گرفتن این پست، در جریان باندهای مخوف داخل شپلی نبودید؟ سهامداران روی حساب صحبتهای شما، با سهم باقی ماندند. حالا شما غیبتان زده؟! این انصاف و اخلاق اسلامی است؟

  جناب مدیرعامل در بهترین دوران صعود بورس، سهام شپلی را بستید. الان که هر روز سهم منفی میخورد، سهم را نمیبندی؟ به نظر شما نباید به صداقت شما، یا مدیریت و تدبیر شما، یا هر سه اینها شک کنیم؟!

  • سلام.

   جناب آقای حشمتی بنده مسعود رضانژاد فهادان هستم ولی با این حال پیام شما را که اتفاقاً دردِ دل بسیاری از سهامداران شپلی هست منتشر می‌کنم به امید اینکه آقای دکتر رحیمی یه فکری بر دارند و از برزخ نجاتمون دهند.

  • سلام حاج آقا. بله میدانم. این را اینجا نوشتم، شاید جناب رحیمی هم در ایام خانه نشینی، متن را بخوانند

 3. سالار یوسفی

  سلام. جناب فهادان شما هم بی تقصیر در این مشکلات نیستید. الان فردا قرار است سهامداران بروند برای اعتراض. شما کجا تشریف دارید؟

  • سلام.
   جهت اطلاع فردا، تصمیم داشتم مراجعه کنم کما اینکه شنبه هفته قبل هم مراجعه کردم. ولی چون سهامداران قرار دیدار برای فردا گذاشته‌اند برنامه‌ام را عوض کردم که آقای محسنی فکر نکنند دوستان را من آورده‌ام و بدانند که سهامداران دیگری هم مستقل در حال پیگیری موضوع هستند. احتمالاً من دوشنبه مراجعه خواهم کرد.

   باید به گونه‌ای رفتار شود که مسئولین بدانند شرایط تغییر کرده و کم‌کم بعد از این باید به گروه‌های مختلف سهامداری پاسخگو باشند.

   سهامدارانی که از این همه قول و وعده خسته شده‌اند و دیگر به وعده و وعید کسی اعتماد ندارند.

 4. سالار یوسفی

  سلام برادر عزیز. متاسفانه ما شنیدیم یکی از مشکلات سهم، اقدامات کانالهای تلگرامی در دفاع بی مورد از هیات اجرایی و نیز نشت دادن اخبار شرکت است. همچنین اظهار نظر در مورد مسایل تخصصی شیمی از سمت جنابعالی باعث حیرت است. شنیده میشود حضرتعالی رابط با هیات اجرایی هستید و آقای پور محبی هم رابط هیات مدیره. در هر صورت اینها هر دو لبه های یک قیچی هستند که دارند پول من سهامدار خرد را بی ارزش میکنند و هر دو در قیامت باید پاسخگو باشند. برادر عزیز! من نوعی به اصل پول بی ارزش شده ی خود از پارسال نیاز دارم. چرا هر روز صف ۶۰ ملیونی میگذارند که سهم اصلا فروش نرود؟ اینها دین دارند؟

 5. سالار یوسفی

  آقای رحیمی الان کجا است؟ مدیر عامل میتواند کنترل سهم را به دست بگیرد. آقا من میخواهم سهم را با ضرر هم شده بفروشم. فقط پول ما را بی ارزش کردند. حاج آقا شرعاً کار هیات اجرایی و مافیای وابسته، در ایجاد صف فروشهای ۵۰ میلیونی جایز است؟ اینها پشتشان به کجا بند است که هر روز هم این کار منحوس را انجام میدهند و اصلا ترسی هم ندارند؟

  • سلام آقای محمد حشمتی

   بله درست می فرمایید از وظایف هیأت مدیره، رسیدگی به امور سهم در تابلو است. اطلاعات توکن در اختیار هیأت مدیره است.
   شما اگر تصور می‌کنید هر گروه یا فردی، سهم را کنترل و دستکاری می‌کند به آقای دکتر رحیمی اطلاع دهید تا پیگیری کنند.
   ما بارها پیگیری پرونده قرارداد تاکی را مطالبه کردیم چرا همه شانه خالی می‌کنند؟!

  • شما نامه بنده به آقای محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در انتقاد از هیأت اجرایی را ملاحظه نفرمودید؟

   درخواست ما از آقای رحیمی از ابتدا این بوده که تکلیف سهامداران را معلوم کنند یا رومی رومی یا زنگی زنگی.

   بنده وابستگی به هیچ جریانی ندارم با این حال، برای پیگیری با هر کس که توانستم ارتباط گرفتم و درد سهامداران را منتقل کردم. شما حق دارید که اینگونه قضاوت می‌کنید چون اطلاع ندارید لطفاً اگر زحمتی نیست تشریف بیارید منزل تا بهتون نشون بدم تا چه سطحی برای احقاق سهامداران پیگیری کردم و فریاد کشیدم.
   اصفهان خ امام خمینی ره شهرک مهدیه کوچه گلستان شش ۰۹۱۳۲۶۵۳۲۲۵

  • سلام و عرض ادب.

   لطفاً محبت کنید و در کمپین فوق که توسط دوست سهامدارمان معرفی شده شرکت کنید. بنده خودم شرکت کردم.

   موضوع کمپین:

   با توجه به اینکه حدود ۱.۵ سال است قیمت سهام شرکت پلی‌اکریل ایران با نماد شپلی در بازار سرمایه کشورمان کنترل شده و از افزایش ارزش شرکت بر روی تابلو سهام جلوگیری به عمل آمده لذا از مقامات مسئول تقاضا می‌گردد جهت بررسی این کنترل قیمتی و گروه‌های منتفع از این کنترل قیمت و اینکه چه کسانی در پشت پرده این جریان هستند، به این موضوع ورود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code