چگونه سرعت ارگاسم در خانم‌ها را افزایش دهیم؟!

مسائل جنسی

چگونه سرعت ارگاسم در خانم‌ها را افزایش دهیم؟!

 

چگونه سرعت ارگاسم در خانم‌ها را افزایش دهیم؟!

 

آیا می‌دانید افزایش سرعت ارگاسم در خانم‌ها چگونه اتفاق می‌افتد؟

ارگاسم در خانم‌ها و آقایان با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد و مهم‌ترین این تفاوت‌ها آن است که آقایان تنها از یک طریق به ارگاسم می‌رسند ولی ارگاسم یا اوج لذت جنسی در خانم‌ها از دو راه است.

یکی از این راه‌های ارگاسم در خانم‌ها از طریق رابطه واژینال یا ارضاء از طریق دخول و دیگری ارضاء از طریق کلیتوریس یا کلیتورال است.

در زمینه ارگاسم در خانم‌ها سؤالات زیادی مطرح می‌شود از جمله اینکه عده‌ای می‌پرسند که اگر تنها با تحریک کلیتوریس، ارگاسم را تجربه کنیم این ارضاء، طبیعی می‌باشد یا خیر؟ عده‌ای نیز می‌گویند که در زمان انجام عمل زناشویی از طریق دخول، هیچ حسی ندارند و نمی‌توانند به ارگاسم برسند.

برای اینکه خیالتان راحت بشود اوّل بگویم که نه تنها غیر عادی نیستید خیلی هم طبیعی هستید. قریب به ۸۰% از ارگاسم در خانم‌ها تنها از طریق دوم یعنی تحریک کلیتورال صورت می‌گیرد.

دانستن این نکته مهم است چون می‌تواند مژده‌ای باشد برای خانم‌هایی مثل شما که هرگز احساس ارگاسم را از طریق دخول تجربه نکرده‌اید و همچنین خبر خوبی برای آقایانی که چون نمی‌توانند خانمشان را به ارگاسم برسانند تصور می‌کنند که به اختلال انزال زودرس دچار هستند و یا احساس عدم کفایت می‌کنند.

با دانستن این نکته می‌توانید کاری کنید که هر دو طرف در هر بار برقراری ارتباط جنسی چرخه‌تان را کامل کنید. چرخه جنسی کامل، یعنی از زمانی که تصمیم به برقراری رابطه جنسی می‌گیرید تا زمانی که به اوج لذت جنسی رسیده و در کنار هم به آرامش می‌رسید.

به زبان دیگر، یعنی به جای اینکه فقط مرد، ارضاء شود و خانم به حال خودش‌‌ رها بشود و باعث عصبانیت یا ناامیدی بشود قادر باشیم با ادامه تحریکات بر روی کلیتوریس شریک جنسی خود را هم به ارگاسم و اوج لذت جنسی برسانیم و چرخه‌ سکس را کامل کنیم.

ارگاسم در خانم‌ها زمانی رخ می‌دهد که خانم با بدنش آشنایی داشته باشد و بتواند همسرش را به مرور راهنمایی کند. این شما هستید که باید به او یاد بدهید از چه گونه تماسی لذت می‌برید تا ایشان به مرور، نحوه انجام صحیح این کار را یاد بگیرند.

اگر اطمینان حاصل کنید که هر دو نفر در هر بار برقراری ارتباط جنسی چرخه جنسیتان را کامل کرده‌اید دیگر بیش از حد نگران انزال آقا پیش از ارضا شدن خانم نیستید و یا دچار این شک و شبهه نخواهید بود که بدلیل کوچک بودن آلت مردانه آقا، خانم قادر نیست ارضا شود چون اندازه آلت در ارضا شدن خانم‌ها تاثیر چندانی ندارد در واقع باید بگویم ارگاسم در خانم‌ها ارتباط چندانی با اندازه آلت تناسلی مرد ندارد.

اولا اگر شما پیش از خانمتان ارضاء بشوید و یا به انزال برسید لزوما دچار اختلال انزال زودرس نیستید و می‌توانید با رعایت نکاتی که گفتم مسئله ارضاء نشدن خانم را تا حد زیادی حل کنید. و حتی اگر دچار انزال زودرس هستید در کنار انجام دادن تمرین‌هایی برای رفع اختلالتان با کامل کردن چرخه سکس، هر دو نفرتان مقدار زیادی از تنش رابطه جنسی تا کم می‌شود بدلیل اینکه معمولا زمان انزال زمانی اهمیت پیدا می‌کند که یکی از طرفین رضایت جنسی نداشته باشد.

برانگیخته شدن و بعد به ارگاسم نرسیدن می‌تواند هر یک از طرفین را عصبی کند و به مرور زمان از برقراری رابطه جنسی سرد کند.

 


ارگاسم در خانم‌ها: چه باید کرد؟

اولین مرحله برای رسیدن به ارگاسم در خانم‌ها داشتن رغبت جنسی به فرد مقابل است. خانم‌ها دوست دارند اغوا بشوند، دوست دارند بدانند که شما بخاطر اینکه آن‌ها را دوست دارید با آن‌ها ارتباط جنسی برقرار می‌کنید نه از سر ناچاری و نه برای ارضا شدن خودتان. این حتی شما را در موقعیت ضعیف تری قرار می‌دهد، چون رابطه جنسی مثل یک نیاز یک طرفه می‌شود یعنی مرد تقاضا می‌کند و زن عرضه می‌کند که حالت متعادلی نیست.

تمرینی که می‌دهم برای بر قراری این تعادل خیلی مفید است. این تمرین تمرکزحسی نام دارد:

جلساتی را فقط برای تمرکز و عشق ورزی به هم اختصاص بدهید. یعنی اگر بچه دارید بعد از اینکه به خواب رفتند و یا روزی که پیش مادربزرگ یا خاله‌شان هستند زمانی را با هم خلوت کنید. اگر در ابتدا خجالت می‌کشید ایرادی ندارد که این کار را در نور بسیار کم انجام دهید. حتی می‌توانید لباس نازکی به تن داشته باشید که معذب نشوید.

در طول این تمرین یکی دراز می‌کشد و دیگری با دقت تمام بدن او را نوازش می‌کند، دقت کنید که این کار حالت ماساژ دادن ندارد بلکه حالتی است که شما به لذت بردن و کشف نقاط مختلف بدن همسرتان می‌پردازید. در طول این تمرین از لمس کردن ناحیه تناسلی و سینه هم در خانم‌ها و هم در آقایان پرهیز کنید، چون این تمرین اصلا ربطی به رابطه جنسی ندارد. این تمرین برای آن است که به هم ثابت کنید تنها برای برقراری رابطه جنسی به سمت هم نمی‌روید بلکه می‌توانید از روی محبت و علاقه همدیگر را لمس کرده و از این تماس لذت ببرید. هر دو طرف باید بر روی احساس خودشان تمرکز کنند.

بعد جایتان را با هم عوض کنید و بعد از تمرین راجع به احساستان با هم صحبت کنید. از لمس چه مناطقی از بدن طرف مقابلتان لذت بردید؟ اگر چطور بود بهتر می‌شد و غیره. با وجود اینکه اکثر زوج‌ها بخصوص کسانی که سال هاست با هم زندگی می‌کنند فکر می‌کنند همدیگر را به خوبی می‌شناسند من تضمین می‌کنم که با انجام این تمرین نکاتی را در مورد خودتان و همسرتان یاد می‌گیرید که تعجب زده می‌شوید.

این تمرین استانداردی است که برای درمان کم شدن میل جنسی در خانم‌ها توصیه می‌شود. بخاطر داشته باشید که بر روی مثبت‌ها تمرکز کنید و تا جای ممکن بدنبال یادگیری باشید تا هر چیز دیگر. اگر هر دو نفر موافق بودید می‌توانید این تمرین را هر از گاهی به عنوان بخشی از پیش نوازی پیش از بر قراری رابطه جنسیتان هم استفاده کنید. تاکید می‌کنم هر از گاهی چون این تمرین نباید همیشه به برقراری رابطه جنسی بیانجامد و گرنه کل هدف آن از بین می‌رود.

برای خانم‌هایی که در رسیدن به اوج لذت جنسی مسئله دارند تمرینات عضلات کف لگن یا پی سی می‌تواند بسیار موثر باشد. همانطوری که قبلا گفته شد اسم این تمرین‌ها تمرین‌های کگل است. این‌ها‌‌ همان تمرینهایی هستند که برای درمان انزال زودرس در آقایان هم خیلی مفید هستند.

برای انجامشان باید این مراحل را انجام بدهید:

• خروج ادرار را در هنگام ادرار کردن بوسیله‎ی سفت کردن عضلات لگنی متوقف کنید و بعد دوباره‌‌ رها کنید.
• عضلات لگن را منقبض کرده، به مدت یک ثانیه نگه دارید و‌‌ رها کنید. این حرکت را روزی سه بار و هر بار ده مرتبه انجام دهید. به ‎تدریج تعداد انقباضات و دفعات را به ده بار انقباض به تعداد بیست دفعه در روز برسانید.
• در هر حالتی اینکار را انجام دهید: حتی هنگامی ‎که پشت کامپیو‌تر هستید، یا وقتی کتاب می‌‎خوانید و یا با تلفن صحبت می‌‎کنید.
• در هنگام نزدیکی انقباض عضلات لگنی که قوی هستند موجب ایجاد لذت برای شما و شریک جنسی‎تان خواهد بود. نتیجه یکباره حاصل نمی‌‎شود اما تدریجاً تفاوت را متوجه خواهید شد.

برخی پزشکان معتقدند زنان باردار باید تعداد تمرینات خود را بیشتر از افراد عادی انجام دهند تا آمادگی لازم را برای انجام زایمانی راحت‎‌تر و سالم‎‌تر داشته باشند. و این تمرین‌ها را پس از زایمان ادامه دهند که بعد از زایمان هم قوام واژنشان زود‌تر به حالت طبیعی بازگردد.

منبع وبسایت بیتوته: Beytoote. com

ارسال نظر

جهت درج آگهی فروش یا خرید کلیه به کانال تلگرام بانک جامع اهداء کنندگان عضو به آدرس تلگرامی زیر مراجعه فرمایید.

https://telegram.me/shopkoliyeh

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

شبکه های اجتماعی