از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

پزشکی و سلامت سبک زندگی و آداب اسلامی

از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

از بین بردن عفونت دندان با یک معجون جادویی

بهاره سپهریان منخصص دندانپزشکی در گفت و گو با خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  با اشاره به اینکه بعضی افراد  به درد دندان خود بی توجه هستند،  بیان کرد: این عارضه باعث پیشرفت درد، آلودگی ریشه دندان و بروز مواد میکروبی به دهان و در نتیجه عفونت می شود.

سپهریان درباره ضربه زدن به دندان، گفت: ضربه به دندان باعث قطع اعصاب و عروق دندان و مانع گردش خون می شود که همین عامل تجمع میکرب و باکتری ها در دهان و دندان و بروز آبسه را به همراه دارد.

8 اشتباهی که در حمام انجام می‌دهید !

پزشکی و سلامت سبک زندگی و آداب اسلامی

8 اشتباهی که در حمام انجام می‌دهید !

8 اشتباهی که در حمام انجام می‌دهید!

مراقبت از پوست و مو یعنی توجه دقیق به همه چیز. این کافی نیست که فقط به کرم‌های بهداشتی یا مواد آرایشی یا رنگ مو‌ها توجه کنید. اگر می‌خواهید پوست را سالم و شاداب نگه دارید باید به رفتار کلی خود با پوستتان توجه کنید. به همین دلیل این بسیار مهم است که به خوراک، خواب و شست‌وشوی پوست توجه دقیقی داشته باشید و مراقب رفتار خودتان با پوست باشید.

به نقل از روزنامه ایران، ما در اینجا به ۸ اشتباهی که معمولاً افراد موقع شست‌وشوی روزانه و دوش گرفتن انجام می‌دهند اشاره می‌کنیم. ممکن است پیش از این به این نکته‌ها توجه نکرده باشید اما برای مراقبت درست از پوست و رعایت بهداشت قطعاً این نکته‌ها مهم هستند.

فواید جالب غذا خوردن روی زمین

سبک زندگی و آداب اسلامی

 فواید جالب غذا خوردن روی زمین

فواید جالب غذا خوردن روی زمین

در اغلب کشورهای مشرق زمین، خاورمیانه و قاره آفریقا مردم نشستن و غذا خوردن روی زمین را ترجیح می دهند. نشستن روی زمین و غذا خوردن برای افرادی که منع پزشکی ندارند فواید جالب توجهی دارد.

به گزارش فهادان نیوز از تابناک، پشت میز غذا خوردن و یا سفره انداختن کدام بهتر است؟ این پرسش همواره در رابطه با آداب غذا خوردن مطرح می شود.

کارشناسان برای هر دو روش مزایا و مضراتی را برشمرده اند و درباره آن به تفصیل توضیح داده اند. در اغلب کشورهای مشرق زمین، خاورمیانه و قاره آفریقا مردم نشستن و غذا خوردن روی زمین را ترجیح می دهند.

نشستن روی زمین و غذا خوردن برای افرادی که منع پزشکی ندارند فواید جالب توجهی دارد که در این گزارش با آن ها آشنا خواهید شد.

ماجرای ازدواج جناب ری‌شهری با دختر 9 ساله

شخصیّت‌ها موضوعات اخلاقی سبک زندگی و آداب اسلامی خانه و خانواده

ماجرای ازدواج جناب ری‌شهری با دختر 9 ساله

ماجرای ازدواج جناب ری شهری با دختر 9 ساله آیت الله مشکینی

در مدت اقامتم در نجف، معمولاً مانند بسیاری از طلاب، شب‌های جمعه به کربلا می‌رفتم، یکبار که تشرف پیدا کردم، خیلی ساده، خدمت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام عرض کردم: «آقا من مایلم ازدواج کنم»

پس از بازگشت به نجف در مدرسهٔ آخوند، در حجره آقای متقی با حاج اصغر آقا رحمـة الله علیه مشغول خوردن صبحانه بودیم که سخن از ازدواج به میان آمد.

اصغر آقا گفت: «آقای مشکینی دختری دارد، ولی کوچک است می‌خواهی برایت درست کنم؟» گفتم: «نه» گفت: «چرا؟» گفتم: «چون ما با هم سر یک سفره می‌نشینیم، ممکن است شما پیشنهاد کنید و ایشان موافق نباشد و رفاقتمان هم از بین برود».

اندر حکایت سریال‌های ماهواره‌ای

سبک زندگی و آداب اسلامی

اندر حکایت سریال‌های ماهواره‌ای

اندر حکایت سریال‌های ماهواره‌ای

امروزه، ماهواره به عنوان یک رسانه جمعی، با نفوذ در حریم خلوت و خصوصی مردم به فرهنگ، ارزش‌ها و باورهای اسلامی ـ ایرانی آنان هجوم آورده است. برنامه‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های جذاب ماهواره‌ای، طی شبانه‌روز هزاران مخاطب پیر و جوان و زن و مرد را پای جعبه جادویی می‌کشاند تا قسمت به قسمت سریال‌هایی را دنبال کنند که هر لحظه در آنها عشقی جابه‌جا می‌شود، نقاب از حقیقت واقعی شخصیتی برچیده می‌شود، هویتی می‌شکند، دروغ و راستی برملا می‌گردد و...

با آن‌که بسیاری از متخصصان و کارشناسان اجتماعی سال‌هاست از پیامدهای مواجهه مخاطبان ایرانی با برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای و از تحولات و دگرگونی‌های عمیق و اساسی آن در نوع روابط و ارزش‌های خانوادگی و فرهنگی و اجتماعی آن بر افراد، سخن می‌گویند، اما هنوز ناگفته‌ها در این باب بسیار است که سعی کرده‌ایم در این نوشتار این‌بار از نگاهی دیگر، درباره مصائب ماهواره بگوییم.

افشای پشت پرده «شورت مردانه» صهیونیستی+فیلم

سبک زندگی و آداب اسلامی موضوعات دینی مسائل جنسی

افشای پشت پرده «شورت مردانه» صهیونیستی+فیلم

افشای پشت پرده «شورت مردانه» صهیونیستی

در شبکه خبر

شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران در یکی از برنامه های خود با دعوت از یک کارشناس، به تشریح جنبه‌های صهیونیستی ـ امریکایی یک مدل خاص از «شورت های مردانه» پرداخت.

تصویر دمپایی پاره رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان

شخصیّت‌ها سبک زندگی و آداب اسلامی

تصویر دمپایی پاره رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان

عکس کفش پاره حضرت آقا در دیدار با خبرگان رهبری

پیش از این نیز حجت الاسلام رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفته بود:

تا به حال چندین بار قصد کرده‌ام با تلفن همراهم از کف پاره‌پاره و ترک‌ترک نعلین آقا عکس بگیرم تا مظلومیت و ساده‌زیستی «سید علی» را به دیگران هم نشان بدهم.

به کانال «پورتال فهادان» بپیوندید: (عضویّت)

پورتال فهادان

پربازديدها

شبکه های اجتماعی