کانال پورتال فهادان در تلگرام راه اندازی شد

بیانیه‌ها

کانال پورتال فهادان در تلگرام راه اندازی شد

کانال "پورتال فهادان" در تلگرام راه اندازی شد Fahadan_org@

پیش از عضویت، نرم‌افزار تلگرام خود را به روز کنید.

کانال "پورتال فهادان" در تلگرام راه‌اندازی شد. با توجه به درخواست برخی از مخاطبان، پورتال مسعود رضانژاد فهادان (fahadan_org@) برای معرفی پُست‌های پورتال فهادان در تلگرام ایجاد شد.

برای عضویت در این کانال، پس از به روزرسانی نرم‌افزار تلگرام،  بر روی لینک زیر کلیک کنید. و سپس دکمۀ عضویت (join) را بزنید.

http://telegram.me/Fahadan_org

قدردانی تارنمای فهادان از مسئولین شبکه یک

بیانیه‌ها تألیفات من

قدردانی تارنمای فهادان از مسئولین شبکه یک

کار خوب را باید ستود خصوصاً اگر در ظرف بزرگ جامعه محقق شده باشد. این ستودن‌ها و تشویق کردن‌ها برکات بی‌شماری را به همراه دارد هم شوق آن شخص را برای تکرار عمل و انجام کارهای خوب دیگر تقویت می‌کند و هم اینکه ستودن یک فعل پسندیده و معروف، کم‌کم می‌تواند فرهنگ‌ جامعه را از سمتی به سمت دیگر و از افقی به افق بالاتر، اعتلاء بخشیده و باعث الگو پروری مثبت در سطح جامعه شود.

إلى جميع الشباب في أوروبا وأمريكا الشمالية

بیانیه‌ها سیاسی

إلى جميع الشباب في أوروبا وأمريكا الشمالية

بسم الله الرحمن الرحيم

إلى جميع الشباب في أوروبا وأمريكا الشمالية

إن الأحداث الأخيرة في فرنسا وما شابهها في بعض الدول الغربية أقنعتني أن أتحدّث إليكم مباشرة.

أتحدّث إليكم أيّها الأعزة دون أن اتجاهل دور والديكم، لأني أرى مستقبل شعبكم وأرضكم بأيديكم، وأرى أن الإحساس بضرورة معرفة الحقيقة في قلوبكم أكثر حيوية ووعياً. وكذلك فإني لا أخاطب الساسة والمسؤولين عندكم لأني أتصور أنهم بعلمٍ ودرايةٍ منهم فصلوا درب السياسة عن مسار الصدق والحقيقة.

LETTER4U Message of Ayatollah Khamenei

بیانیه‌ها

LETTER4U Message of Ayatollah Khamenei
[if gte mso 9]> In the name of God, the Beneficent the Merciful

To the Youth in Europe and North America

  • The recent events in France and similar ones in some other Western countries have convinced me to directly talk to you about them. I am addressing you, [the youth], not because I overlook your parents, rather it is because the future of your nations and countries will be in your hands; and also I find that the sense of quest for truth is more vigorous and attentive in your hearts.

نامه‌ رهبر معظم انقلاب به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی

بیانیه‌ها سیاسی

نامه‌ رهبر معظم انقلاب به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی

بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم

به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی

حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی را در قلبهای شما زنده‌تر و هوشیارتر می‌یابم.

استاد قرائتی: شروع یا خاتمه عزاداری‌ها باید با نماز باشد!

بیانیه‌ها موضوعات دینی

استاد قرائتی: شروع یا خاتمه عزاداری‌ها باید با نماز باشد!

نامه حجت‌الاسلام قرائتی به مداحان در آستانه محرم

شروع یا خاتمه عزاداری‌ها باید با نماز باشد!

به گزارش  فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز به مناسبت در پیش بودن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان علیه السلام نامه‌ای به واعظان و مداحان، پدیدآورندگان و حامیان حماسه حسینی نوشت که در ادامه می‌آید:

قدردانی تارنمای فهادان از مسئولان صدا و سیما

بیانیه‌ها

قدردانی تارنمای فهادان از مسئولان صدا و سیما

کار خوب را باید ستود خصوصاً اگر در ظرف بزرگ جامعه محقق شده باشد. این ستودن‌ها و تشویق کردن‌ها برکات بی‌شماری را به همراه دارد هم شوق آن شخص را برای تکرار آن عمل و انجام کارهای خوب دیگر تقویت می‌کند و هم اینکه ستودن یک فعل پسندیده و معروف، کم‌کم می‌تواند فرهنگ‌ جامعه را از سمتی به سمت دیگر و از افقی به افق بالاتر، اعتلاء بخشیده و باعث الگو پروری مثبت در سطح جامعه شود.

از ابتداء سال 1393، شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران، لحظات منتهی به پخش رسمی اخبار را با صلوات خاصه حضرت رضا علیه‌السلام که با نوای بسیار دلنشین و گرم مرحوم حاج محمد رضا انصاریان اجراء شده عطرآگین می‌کند. این در حالیست که در یکی _ دو سال گذشته نیز برای این دقائق، موعظه‌ای کوتاه از علماء اخلاق و تلاوت آیه‌ای از قرآن را در نظر گرفته بود. پخش صلوات خاصه حضرت رضا علیه‌السلام در کنار تلاوت قرآن و موعظه‌ای گر چه کوتاه از بزرگان اخلاق، می‌تواند بار معنوی و اخلاقی جامعه را تا حدّ زیادی اعتلاء بخشد.

شبکه های اجتماعی