انواع اشک (تصویر)

شگفنی‌های خلقت

انواع اشک (تصویر)

اشک مایعی است که به صورت پی در پی از غدد اشکی در چشم ترشح می‌شود.

یک عکاس معروف تصمیم به عکس‌برداری از قطرات اشک خود در صبح یک روز کاری گرفته و آن را با قرار دادن در زیر میکروسکوپ با بزرگنمایی 40 برابر مطالعه و تصویربرداری کرده است.

رزلین فیشر با استفاده از یک میکروسکوپ الکترونی عکس‌های بسیار جالبی از اشک انسان در حالت‌های احساسیِ متفاوت تهیه کرده است.

حمله خرس به جوان ایده‌ای (هشدار! عکس، بسیار وحشتناک است)

شگفنی‌های خلقت

حمله خرس به جوان ایده‌ای (هشدار! عکس، بسیار وحشتناک است)

دیدن تصویری که در ادامه آمده قطعاً برای همگان مناسب نیست!!

حمله ناگهانی خرس وحشی به جوانی در کوه‌های اطراف شهرستان ایذه باعث جراحت شدید صورت وی شد. این جوان توانست از دست خرس فرار کند و جان خود را نجات دهد اما ضربه قدرتمند پنجه خرس چهره او را به طرزی دلخراش پاره کرد.

پسری نوجوان، با افتادگی 180 درجه‌ای گردن(+3عکس)

شگفنی‌های خلقت اجتماعی

پسری نوجوان، با افتادگی 180 درجه‌ای گردن(+3عکس)

والدین هندی: ترجیح می‌دهیم فرزندمان بمیرد!

یک پسر ۱۲ ساله هندی به نام «ماهندرا آهیروار»، از نوعی بیماری نادر رنج می‌برد که باعث ضعف در ستون فقرات و در نتیجه آویزان شدن سر و گردن او شده است. گردن وی همیشه بر روی شانه‌هایش خم شده است.

پدر و مادر این پسر نوجوان که در ماد‌ها پرادش، مرکز هند، سکونت دارند، اذعان کرده‌اند که ترجیح می‌دهند فرزندشان بمیرد تا اینکه در چنین وضعیتی به زندگی پر رنج خود ادامه دهد. ستون فقرات ماهندرا به قدری ضعیف است که او نمی‌تواند بایستد، راه برود و حتی در حالت نشسته هم با محدودیتهای بسیار مواجه است. ماهندرا فقط می‌تواند اندکی بخزد اما برای خوردن غذا و رفتن به دستشویی نیاز به کمک دیگران دارد.

عجیب‌ترین احکام دادگاه‌ها در جهان

سرگرمی شگفنی‌های خلقت اجتماعی

عجیب‌ترین احکام دادگاه‌ها در جهان

اگر روزی به دلیل ارتکاب جرم در دادگاه محاکمه شوید احتمالاً بیشترین ترس را از شنیدن «حبس» و «زندان» به عنوان مجازات خواهد بود. با این وجود در این سال ها برخی قضات به سمت صدور مجازات های نامتعارف رفتند.

چند هفته پیش بود که یک قاضی در کارولینای جنوبی برای زنی که با حالت مستی رانندگی کرده بود، خواندن یک دور عهد عتیق را الزامی کرد. اما این مجرم زن، تنها فردی نبود که چنین عاقبت عجیبی توسط دادگاه پیدا کرده؛ چندین مجازات نامتعارف دیگر نیز برای دیگر افراد در سال های گذشته صادر شده که برخی را در ادامه مرور می کنیم:

بیست ساعت بتهوون، شوپن و باخ!

ترسناک‌ترین مار دنیا

شگفنی‌های خلقت

ترسناک‌ترین مار دنیا

افعی دم عنکبوتی ترسناک‌ترین مار دنیا

افعی دم عنکبوتی ترسناک‌ترین مار دنیا افعی دم عنکبوتی ترسناک‌ترین مار دنیاست چرا که در نگاه اول یک مار بسیار ترسناک است اما اگر کمی به جزئیات دقت کنید خواهید دید که دم این مار دقیقا شبیه به یک عنکبوت است که ترسناک بودنش را دو برابر می‌کند.

معرفی ده ماهی وحشتناک

شگفنی‌های خلقت

معرفی ده ماهی وحشتناک

داشتن ماهی‌های خانگی سرگرمی جالبی برای خود فرد محسوب می شود که علاوه بر سرگرمی تاثیرات درمانی مثبتی برای سایر افراد به همراه دارد. تصور کنید ماهی بامزه ای مثل نموی کوچک را در دست داشته باشید.

شبکه های اجتماعی