18 نشانه خیانت همسر

مشاوره‌ _ روانشناسی دانش و فن‌آوری

 18 نشانه خیانت همسر

18 نشانه خیانت همسران

  تقریبا همه همسران و بویژه زن ها این توانایی را دارند که بدون هیچ نشانه ای متوجه خیانت همسرشان شوند، اما گاهی وقت ها هم این توانایی جایش را به بدبینی محض می دهد و شک زیادی زن و بحث های مکررش درباره خیانت، قبح این مساله را در خانواده از بین می برد و چه بسا همسران غیرخائن هم به فکر خیانت کردن بیفتند.
 

بهتر است پیش از هر تصمیمی به چند نشانه که می تواند احتمال خیانت همسرتان را افزایش دهد، دقت کنید و به یاد داشته باشید ممکن است در شرایطی، همه این نشانه ها وجود داشته باشد اما همه چیز از سوء تفاهمی ساده سرچشمه بگیرد و خیانتی وجود نداشته باشد. پس حتی با وجود این نشانه ها هم هیچ وقت صد درصد نتیجه گیری نکنید!

 

1- وقتی همسرتان ساعت های کمتری را نسبت به گذشته در خانه صرف می کند، در حالی که مسئولیتهایش در محیط کار تغییری نکرده و دلیلی منطقی برای این تغییر ندارد.

2- وقتی بارها بر سر مسائل جزئی با شما جر و بحث می کند و شما فهمیده اید او از این مشاجره ها برای خروج از خانه و بیرون ماندن تا دیروقت استفاده می کند.

3- وقتی آدم هایی که کاملا به آنها اعتماد دارید، بارها به شما هشدار می دهند که همسرتان به شما خیانت می کند و حاضرند دلایلی برای ادعایشان ارائه کنند.

4- وقتی همسرتان با این بهانه که برای ارتباط زناشویی متعارف با شما زیادی خسته است، از برقراری رابطه پرهیز می کند و این ماجرا بارها تکرار می شود.

5- وقتی هفته ای یکی دو بار دم غروب به شما زنگ می زند و می گوید به دلیل برخی مشکلات کاری امشب نمی تواند به خانه برگردد در حالی که می دانید ساعت کار او تا 4 عصر بیشتر نیست.

6- وقتی فاکتور هزینه اقامت در هتل یا رسید پرداخت هزینه غذا در رستورانی را در جیب شوهرتان پیدا می کنید، در حالی که تا به حال شما را به آنجا نبرده است.

7- وقتی اصرار دارد وظایف مشترک زندگی زناشویی را جداگانه و بدون شراکت با شما انجام دهد، مثلا رخت هایش را جدا از رخت های دیگران به اتوشویی بدهد یا پافشاری می کند حتی مسیر مشترک اداره های تان را جداگانه بروید.

8- وقتی حاضر نیست فیش حقوقی اش را به شما نشان دهد و با وجود داشتن درآمدی معقول هنوز نیمه ماه نرسیده، حسابش خالی می شود.

9- وقتی در تلفن همراهش، پیامک هایی می بینید که مضمونی عاشقانه دارد و به شماره تلفن همراه فرستاده نشده است، حتی اگر نام گیرنده پیام ها مردانه یا زنانه باشد.

10- وقتی حریم خصوصی اش را افزایش می دهد، یعنی به شما اجازه نمی دهد قبض هایش را ببینید، به محض نزدیک شدنتان به رایانه صفحه ایمیلش را می بندد یا اجازه نمی دهد به تلفن همراهش دست بزنید و تماس هایش را در دستشویی یا حمام یا خارج از خانه پاسخ می دهد.

11- وقتی ناگهان بی نظم می شود، بموقع سر قرارهایش با شما حاضر نمی شود و به قول هایی که به شما داده عمل نمی کند.

12- وقتی هر بار موضوع بحثتان در خانه، خیانت همسران است او بدون متهم شدن، رفتاری دفاعی به خود می گیرد و خشمگین می شود.

13- وقتی حس می کنید فاصله شما و او زیاد شده و حوصله گفت و گو کردن با شما را ندارد.

14- وقتی تا پاسی از شب پای رایانه اش نشسته و با غریبه ای چت می کند، اما صبح حافظه مسنجر کاملا پاک شده است.

15- وقتی از بودن کنار شما احساس راحتی نمی کند و عصبی به نظر می رسد یا مایل نیست حتی لمسش کنید.

16- وقتی خط تلفن جداگانه ای می خرد که اصلا نیاز کاری او نیست.

17- وقتی رفتارهای معمولش مثل شیوه آرایش موها را تغییر می دهد و انتظارات تازه ای در ارتباط زناشویی با شما دارد که پیشتر نداشت.

18- وقتی دیدید همسرتان هیچ علاقه ای به آشپزی و رسیدگی به امور خانه را مثل قبل ندارد و در محیط خانه احساس بی حوصلگی می کند.

من مطمئن شدم؟

فرض کنیم شمار زیادی از نشانه هایی که گفتیم درباره همسرتان صدق می کند، قدم بعدی چیست؛ قهر می کنید؟ با او مشاجره می کنید؟ تعقیبش می کنید؟ محبوب تازه اش را پیدا می کنید؟ یا...

بهترین اقدام در چنین شرایطی، گفت و گویی دو نفره با پرهیز از چاشنی مشاجره است. مشاجره در این مواقع فقط وضع را بدتر می کند و باعث می شود او راهی برای طفره رفتن از پاسخگویی پیدا کند. پس به جای چشم بستن بر حقیقت، در گفت و گویی آرام، نشانه ها را برایش شرح دهید و پاسخی منطقی بخواهید اما اگر او همه چیز را انکار کرد و همه ماجرا ها را به بدبینی شما نسبت داد یا حس کردید پاسخ هایش قانع کننده نیست، به او پیشنهاد دیدار با یک مشاور خانواده را بدهید تا شاید نفر سوم و بی طرف، حقیقت را کشف کند.

نظرات مطلب

  1. والا دیگه من که مرد نجیب نمی بینم!از زیر چادر هم نگاه می کنن،مجرد،متاهل،پیر،جوون.اونم نه یه بار نگاه عادی!بعضیا جلوی زناشونم نگاه می کنن.مزاحمت ایجاد می کنن و بیچاره خانمای نجیب که همیشه این مردا کاراشون را به خاطر نجابتی که این زنها دارن و محلشون نمیزارن، خراب می کنن.راه حل چیه؟طرف حلقه دستشه راحت چشم و ابرو میاد برا دختر و زن مردم.خب بدبخت واسه زن و دختر خودتم اینطوری چشم و ابرو میان.دنیا دار مکافاته.

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

شبکه های اجتماعی