نشانه‌های عاشق شدن یک مرد را بشناسید.

مشاوره‌ _ روانشناسی

نشانه‌های عاشق شدن یک مرد را بشناسید.

پشتوانه مالی، ظاهر زیبا، خانواده‌ای محترم و شغل خوب معیار خیلی‌ها برای تشکیل یک زندگی مشترک است اما اکثریت انسان‌ها نخستین و مهم‌ترین ملاک پذیرش یک نامزد را وجود یک حس عاشقانه می‌دانند.

آن‌ها احتمال اینکه زندگیشان به موفقیت ختم می‌شود را نه با شمارش معیارهای ظاهری و مالی بلکه با میزان عشقی که در نامزدشان احساس می‌کنند، تخمین می‌زنند. اگر شما هم جزو آن افراد هستید احتمالا این سوال برای شما پیش می‌آید که چگونه می‌توانید عشق فردی که قرار است یک عمر در کنارش زندگی کنید را بسنجید.

برای اینکه بدانید نامزدتان عاشق شماست یا نه، هزاران راه وجود دارد. اما بهتر است توجه به جملات عاشقانه را آخرین راه شناسایی این حس بدانید و به معیارهایی که در این صفحه‌ها مطرح می‌کنیم بیشتر توجه کنید.

چشم هایش چه می گویند؟

شما می توانید عشق نامزدتان را از نگاهش بشناسید. اگر هنگام صحبت کردن یا در مواقعی که کنار هم هستید، زیاد به شما نگاه می کند، این اتفاقات را بی معنا ندانید. شاید هم او فردی خجالتی باشد و علاقه به دیدن شما را با نگاه های کوتاه، دزدکی و مکررش نشان دهد. از طرف دیگر اگر نامزدتان عاشق تان باشد، با چشم هایش رفتارهای تان را کنترل می کند. وقتی در مورد موضوعی می خندد، به شما نگاه می کند تا ببیند که آیا شما هم می خندید؟ یا وقتی که احساس می کند از موضوعی رنجیده اید، فورا به شما نگاه می کند تا ببیند که در چه شرایطی هستید. یادتان نرود که چشم ها دروغ نمی گویند پس چه این نگاه ها به شما اطمینان دوست داشته شدن را بدهد و چه شما را ناامید کند، هیچ کدام شان را در این ماه های نامزدی بی معنا ندانید.

آیا شما برای او خاص هستید؟

نگاه کردن به رفتاری که او با افراد دیگر دارد هم می تواند یکی از این نشانه ها باشد.

آیا رفتارش با شما مثل دیگران است یا این که با شما متفاوت و خاص تر برخورد می کند؟ این نشانه را با حسادت اشتباه نگیرید. قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی اش را کنار بگذارد بلکه همین که نگاهی متفاوت و رفتاری خاص با شما داشته باشد، کافی است تا نوع رابطه خود و نامزدتان را متفاوت از نوع رابطه ای بدانید که با دیگر آدم ها دارد؛ تفاوتی که مهم ترین دلیل به وجود آمدنش حسی است که او نسبت به شما دارد.

چیزی را می پسندد که شما دوست دارید؟

مرد ها گاهی علاقه شان را با توجه کردن به خواسته های کسی که دوستش دارند نشان می دهند. اگر نامزدتان شما را به کنسرت خواننده مورد علاقه تان دعوت کرده یا سعی می کند لباس هایش را از میان رنگ های مورد علاقه شما انتخاب کند، بیشتر به حسش اعتماد کنید. او به دلیل علاقه ای که به شما دارد سعی می کند، چیزهایی را دوست داشته باشد که شما دوست دارید و به شیوه ای زندگی کند که شما زندگی می کنید.

آیا شما را به دوستانش معرفی کرده؟

اگر او شما را دوست داشته باشد، قطعا با دوستانش در مورد شما صحبت کرده و از حسی که به شما دارد برای شان گفته است. در این مواقع ممکن است دوستانش با دیدن شما احترامی متفاوت برای تان قائل شوند یا این که با نیش و کنایه سعی کنند با نامزدتان در مورد حسی که به شما دارد شوخی کنند. از طرف دیگر، زمانی که شما را دوست داشته باشد و از این که قرار است در آینده با شما زندگی کند مطمئن باشد، خیلی راحت تر شما را به دیگران معرفی می کند و دیگر با دیدن ناگهانی یک آشنا در خیابان دست و پایش را گم نکرده و با اعتماد به نفس شما را به او معرفی می کند.

آیا تغییرات کوچک را می بیند؟

قدر تمام تعریف هایی که از شما می کند را بدانید. اگر او دوست تان داشته باشد، هر لباس تازه ای که می پوشید و هر کار تازه ای که می کنید برایش زیبا و رویایی جلوه می کند. برای نامزدی که عاشق شماست، هر تغییر کوچکی در ماه های اول بزرگ و مهم جلوه می کند و البته او نمی تواند حسش را نسبت به این تغییرات مهم از شما پنهان کند. بهتر است نشانه های این موضوع را هم در حرف ها و نگاه هایش جست و جو کنید.

پیام دوست داشتن بدون حرف زدن

نامزد شما قرار نیست که با حسادت زندگی شما را مختل کند اما اگر بدون ایجاد چنین دردسری دوست داشته باشد که بیش از دیگران در کنارتان باشد، بدانید که عاشق تان شده است. زمانی که با دیگر دوستان تان سر یک میز نشسته اید و صحبت می کنید، ممکن است بی آن که چیزی بگوید به شما این پیام را بدهد که دوست دارد روی تان را بگردانید و بیشتر با او صحبت کنید تا دیگران. این حرف ممکن است از طریق سکوت طولانی او یا نگاه های مکررش به شما منتقل شود پس نسبت به آن بی توجه نباشید.

احساس او حسادت دیگران را برانگیخته؟

اگر برخی فامیل هایش به شما کمی حسادت می کنند، می توانید مطمئن باشید که او به شما متفاوت تر از دیگران نگاه می کند. قطعا آدم های اطرافش این تفاوت را در رفتارهایش مشاهده کرده اند و به همین دلیل احساس می کنند که شما جایگاه شان را گرفته اید. برای کسانی که سال هاست او را می شناسند، تشخیص عاشق شدن او از یک رابطه ساده کار سختی نیست، پس اگر آن ها احساس می کنند که او عاشق شماست، حرف شان را دست کم نگیرید.

ممکن است نامزد شما پیش از این زیاد از حد به کارش اهمیت می داده یا این که با دوستانش وقت می گذرانده. اگر آمدن شما باعث شده که برنامه زندگی اش تغییر کند، بدانید که جایگاه خاصی را برای تان در نظر گرفته است. اگر در ماه های اخیر ترجیح می دهد به جای کار کردن شبانه روزی یا سفر رفتن با دوستانش، در کنار شما باشد و آن طور که شما دوست دارید وقت بگذراند، از این رفتارهایش چشم پوشی نکنید. برای چنین مردی این تغییرات دلیلی جز عشق نمی تواند داشته باشد.

آیا زمان را فراموش می کند؟

آیا ساعات ملاقات تان طولانی تر از انتظارتان می شود وقتی او شما را دوست دارد زمان را فراموش می کند و ترجیح می دهد به جای فکر کردن به هر چیز دیگری در کنار شما باشد و با شما صحبت کند. او دوست ندارد این زمان تمام شود و از هم جدا شوید. اگر نامزد شما این طور رفتار می کند، پس قطعا با یک مرد عاشق طرف هستید.

مردی که هدف پیدا می کند؟

آیا برنامه های مالی اش را منظم تر کرده است و بیشتر به فکر فراهم کردن امکانات زندگی آینده اش است؟ یا این که در کارش پویا تر شده و با جدیت بیشتری برای زندگی و فعالیت هایش برنامه ریزی می کند؟ اگر این طور است حتما او در حال آماده کردن شرایط خوب برای زندگی مشترک است. او شما را دوست دارد و به همین دلیل تلاش می کند تا امکانات بهتری را برای آینده شما فراهم کند. به خاطر این عشق است که خودش را در برابر شما مسئول می داند و این حس مسئولیت را در تمام جنبه های زندگی اش وارد می کند.

مدام از آینده صحبت می کند؟

آیا بیشتر از همیشه از آینده مشترک تان صحبت می کند و هیجان زده برایش برنامه می ریزد؟ وقتی به سفر می رود به شما تلفن کرده و آرزو می کند که آن مناطق را در سال های آینده با یکدیگر ببینید؟ یا وقتی شما از برنامه های آینده تان با او صحبت می کنید سعی می کند برنامه های خودش را با شما تنظیم کند و آینده اش را به سمت خواسته های شما ببرد؟ چنین مردی آماده ازدواج با شماست و به خاطر علاقه ای که به شما دارد دوست ندارد بی گدار به آب بزند و از همین حالا می خواهد فکر همه چیز را بکند.

نظرات مطلب

 1. آهان!این جمله جا موند...
  مستند ظهور!!! هههههه خبر نداشتی رهبر در مورد مستند ظهور چی گفت؟؟
  اینم یه دسته افراطی گمراه درست کردند که الآن با این بصیرتی که خیلیا پیدا کردند صدای خندشون با دیدن این مستند بلند میشه
  بازم به قول استاد:لا اله الا الله...
  پاسخ : خداییش اینم کم، شبیه زی‌زی گولو آسی پاسی نیست.
 2. امان از رائفی پور و دار و دسته‌اش و طرفداراش که استدلال استاد رو ربط میدن به شیطان پرستی و فراماسون و... آخه گل پسرای خوب چرا الکی به مرد یک چشم و یهود و فراماسون و این مذخرفات ربطش میدید.ولایی تر از استاد دیگه پیدا میکنید؟؟خوب انتظار داشتید دو تا چشم میذاشت روی قلب شبیه زیزی گولو میشد؟


  خوب بابا هزار مرتبه حدیث رو شنیدید که میفرمایند افراط و تفریط خوب نیست شما دارید افراط میکنید.بابا،جان کلام رو دریابید نه شکل و ظاهر عکسی که این استاد بنده خدا بدون تعصب یه عکس انتخاب کرده شما هم الکی چسبوندینش به این حرف


  بازم به قول استاد:لا اله الا الله...
  پاسخ : سلام علیـــــــکم و رحمة الله!

  لا إله إلا الله...
 3. دوست عزیزم وقتی میشه از علائمی که اونا استفاده نکردن،استفاده کنیم،چرا این کارو انجام ندیم؟
  پاسخ : آخه اونا همه را استفاده کردند.

  مثل این میمونه که شما بری لباس بخری ببینی همه مدل‌ها را رقیبت یه سری خریده؛ إلا چارتا مدل کهنه‌پاره!!!

  باید میدان را از آن‌ها گرفت. در همین شبکه چهار سیما، یک کارشناس آوردند می‌گفت: شیخ بهائی رحمة الله علیه (پناه می‌بریم به خدا) ماسون بودند!!!!

  چرا؟ چون در برخی از آثار ایشون، از این علائم استفاده شده.

  میخوای علامه مجلسی و دیگر بزرگان را هم ماسون کنیم.

  آخه علامه مجلسی تو بحار، احادیثی راجع به هرم آورده که اثبات میکنه اینها را انبیاء ساختند.

  مراجعه کنید:

  http://www.fahadan.org/368
 4. واقعا طرز فکرتون اشتباهه،
  ان شا الله که خدای متعال به هممون توفیق تمایز حق و باطل رو بده.
  لطفا مستند ظهور رو تماشا کنید
  پاسخ : لـــــا إله إلّا الله...
  برام دعا کنید.
 5. سلام،لطفا از گفته ایشون ناراحت نشید،چون علامت تک چشم روی قلب گذاشته شده،و تک چشم از علامات فراماسونری و نشان چشم دجال هست باید دقت کنیم که استفاده نکنیم،


  متشکر
  پاسخ : شما اگر به منابع اسلامی اشراف کامل داشته باشید اینگونه تعصب نخواهید ورزید.


  شما این علامات و علامات مستعمل و دلربای فراوان دیگری را در انحصار ماسون‌ها در آورده‌اید بعد وقتی در شهر نگاه می‌کنی میبینی گویا تمام شهر را ماسون‌ها اشغال کرده‌اند.


  نوجوانی به من می‌گفت: عجب ماسون‌ها تمام اصفهان را تصرف کرده‌اند گفتم: چطور: گفت: معماری شهر را ببین. نمادهای آن‌ها ما را و زندگی ما را و تمام شهر را محاصره کرده است.


  عرض کردم: چه کسی گفته که این‌ها منحصراً نماد آن‌هاست. بلکه اینها نمادهایی است که او آنها را مال خود کرده و ما پذیرفته‌ایم.


  مثل اینکه بگویی چون خانواده‌های دارای زنان بد حجاب به 33 پل می‌روند پس ما دیگر نرویم اتفاقاً باید آنقدر رفت که 33 پل، مالِ آن‌ها نشود.


  و اتفاقاً باید اینقدر از این علائم استفاده کنیم که از اختصاص آن‌ها در بیاد.


  باید به دشمن ضربه زد.


  مثل زمان فتنه، وقتی که اونها سبز پوشیدند ما هم اینقدر سبز پوشیدیم که از انحصار اونها در اومد.


  اگر عکس مستهجن استفاده کرده بودم حرف شما صحیح بود ولی....


  در هر صورت باید بگم:


  لا إله إلا الله


  ما دل پر خونی داریم از...


ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

شبکه های اجتماعی